Menu Zavrieť

Rozdávaj s nami radosť zo života, chráň ho s nami

Staň sa spolutvorcom Národného pochodu za život, Tvoja podpora je kľúčová.
pošli ľubovoľnú sumu na účet verejnej zbierky 351 220 9151 / 0200
– prispej na pár klikov cez portál dakujeme.sk
– zaslaním SMS v tvare DMS POCHOD (DMS medzera POCHOD) na číslo 877
– podpor nás materiálne (požičaním techniky, toaliet, občerstvením pre dobrovoľníkov, tlačiarenskými službami, reklamou atď.)
kúp si tričká, píšťalky, odznačiky… cez VER.SK
 

Prečo podporiť?

Ide o skutočne celoslovenské podujatie, ktoré nie je podporované silnými farmaceutickými firmami, ani inými záujmovými skupinami. Práve naopak, sme vystavovaní tlaku z mnohých strán, ktorým súčasný stav (ne)ochrany života vyhovuje. 
Čím viac darcov sa zapojí, hoc aj malým príspevkom, tým bude jasnejšia podpora Slovenska ochrane života a rodiny, tým bude pochod úspešnejší, tým dáme väčšiu šancu každému počatému dieťaťu, aby mohlo zažívať radosť zo života. 

Prispej aj ty eurom pre život! Pomôž meniť Slovensko na krajinu vážiacu si život a skrášli ju pro-life balónom, pro-life vlakmi či pro-life billbordami (pri dare môžeš napísať oblasť svojej podpory)  
Pridaj sa aj TY k tomuto veľkému dielu za zlepšenie ochrany života na Slovensku, buď s nami misionárom „Radosti zo zivota“ a podpor nás. Ďakujeme.

Podpora projektov konkrétnej pomoci

Z darov vyzbieraných vo verejnej zbierke na Národný pochod za život venujeme minimálne 10% (predpoklad je cca 10 000 euro) na pro-life projekty, najmä také, ktoré pomáhajú tehotným mamám v núdzi. Pripravujeme grantový program, ktorého detaily budú známe čoskoro.

Predpokladané náklady 

Technické zabezpečenie
(ozvučenie, osvetlenie, pódiá, nájmy, stánky, toalety, občerstvenie pre dobrovoľníkov,  doprava, bezpečnostné prvky a iné)
40 000 eúr
Programové náklady 
(náklady spojené s programom, starostlivosť o hostí – ubytovanie, strava, umelecké služby a iné)
15 000 eúr
Informačná kampaň a propagácia
(web, letáky, programový bulletin, plagáty, postery, videá, stánky, materiály na propagačné akcie – balóniky, tričká a pod., propagácia v MHD, mediálny priestor, inzercia, cestovné a strava pre dobrovoľníkov a iné)
40 000 eúr
Špeciálne propagačné nástroje
(pro-life teplovzdušný balón, chodiace logo v životnej veľkosti, podpora pro-life vlakov, extra bulletin ku konkrétnej pomoci tehotným mamám v núdzi a iné.)
15 000 eúr
Podpora pro-life projektov konkrétnej pomoci 10 000 eúr
Iné náklady
(režijné náklady, náklady na verejnú zbierku, fundraisingové náklady, rezerva)
20 000 eúr
SPOLU 140 000 eúr
Iné vklady  
Dobrovoľníci – vklad cez ich dobrovoľnícku prácu cca 10 000 hod. 48 000 eúr
Zľavy získané od mediálnych partnerov a dodávateľov – odhad 30 000 eúr

 

Informácie o verejnej zbierke

Výťažok zo zbierky bude použitý na podporu prípravných a realizačných aktivít Národného pochodu za život 2015, ako aj ďalších súvisiacich aktivít týkajúcich sa rodiny a ochrany života od počatia po prirodzenú smrť. Zbierka bola zapísaná do registra verejných zbierok Ministerstva vnútra Slovenskej republiky pod číslom 000-2015-015384. Trvanie je od 22. 5. 2015 do 31. 10. 2015. 

Podpora darcovskou SMS (DMS)

Národný pochod za život je možné podporiť aj zaslaním SMS v tvare DMS POCHOD (DMS medzera POCHOD) na číslo 877 spoplatnenú bežnou cenníkovou cenou operátora. Darcovská SMS správa je správa, ktorú zákazník následne prijme a ktorá je spoplatnená sumou 2 €. Obdarovaný dostane 96% ceny z každej darcovskej SMS správy. Viac informácií o mechanizme DMS, ktorý prevádzkuje Fórum donorov, nájdete na www.donorsforum.sk