Menu Zavrieť

Želáme Vám požehnané Vianoce || Ruženec za život a rodinu

Milí priatelia života a rodiny,

najkrajšie sviatky roka, kedy si pripomíname narodenie nášho Spasiteľa, sú predo dvermi. Z organizačného tímu Národného pochodu za život Vám preto prajeme požehnaný zvyšok Adventného obdobia, milostiplné prežitie Vianoc a pokojný a radostný vstup do nového roka 2022. Ďakujeme, že ste s nami, a pomáhate nám bojovať za život a rodinu na Slovensku.


ONLINE live ruženec za život a rodinu 

Pozývame Vás pripojiť sa na posledný tohtoročný ruženec za život a rodinu, ktorý sa spolu pomodlíme v piatok 17.12. o 18:00 na Facebooku Národného pochodu za život. Pripojte sa k nám online alebo duchovne tam, kde budete. Ďakujeme.


Nové vydanie publikácie Hormonálna antikoncepcia

Po piatich rokoch od prvého vydania vzniklo rozšírené a vylepšené druhé vydanie publikácie Hormonálna antikoncepcia. Má dvojnásobný rozsah a je určená nielen pre laických čitateľov, ale aj pre odbornú verejnosť.

Viac o publikácii nájdete na webe občianskeho združenia Deti svätej Alžbety, kde si ju zároveň môžete aj objednať.


Sledujte nás na sociálnych sieťach

Nezabudnite nás sledovať aj na našich sociálnych sieťach – Facebooku a Instagrame, kde Vás pravidelne informujeme o novinkách a zaujímavostiach z oblasti života a rodiny.

Počas celého decembra pridávame každý deň inšpiratívne citáty od rôznych známych i menej známych ľudí. Pozývame Vás zdieľať ich, aby sa dostali k čo najväčšiemu počtu ľudí. Napríklad tento 🙂